KARIÉRA A PŘEHLED VOLNÝCH POZIC

„Staňte se součástí našeho týmu. Protože neustále hledáme schopné lidi, kteří chtějí být ve své práci úspěšní.“

Tvořte svoji budoucnost se Strong energy s.r.o.

Jsme firma, která pomáhá českým domácnostem, podnikatelům i velkým společnostem v dodávce energií. Najdete mezi námi manažery, specialisty back office, telefonní operátory, obchodní zástupce a spoustu dalších. Jedno ale máme všichni společné – navzdory špatnému povědomí o dodavatelích obecně budujeme společnost, která jedná fér a udržuje si pozitivní vztah se svými zákazníky.

Právě hledáme

Staňte se součástí neustále se rozvíjející společnosti a budujte ji společně s námi. Koho právě hledáme, najdete tady. Životopis nám ale můžete poslat i tak. Kvalitní zaměstnance hledáme v podstatě neustále.

Obchodní zástupce

Všechno začíná u obchodních zástupců, kteří se setkávají s našimi zákazníky většinou jako první. Jste zapáleným obchodníkem? Umíte klientovi naslouchat a zároveň ho přesvědčit jasnými a srozumitelnými argumenty? Pak hledáme právě vás! 

Pracovník backoffice

Zvedejte hovory a vydělávejte peníze! Do našeho týmu v Plzni hledáme kolegy, kteří nám pomohou s obsluhou zákaznické linky a přispějí tak ke spokojenosti našich klientů. Budeme rádi i za někoho, kdo dbá na pořádek a bude se tak starat o veškerou administrativu. 

Chcete s námi spolupracovat?

Nezáleží nám na vyšperkovaném životopisu nebo propracovaném profilu na LinkedIn. Jestli máte o vypsanou pozici zájem, můžete nám jen napsat nebo zavolat. Sejdeme se osobně a společně se pobavíme o vaší budoucnosti ve STRONG Energy.

KONTAKT
UŽITEČNÉ ODKAZY

zmena.dodavatele@strongenergy.cz

vypoved@strongenergy.cz

sankce@strongenergy.cz

info@strongenergy.cz

Infolinka: 377 310 200

děkujeme Vám, že pomáháte chránit životní prostředí a využíváte elektronickou

formu komunikace.

Dáváme přednost nákupu levných energií

před provozováním drahých poboček

 

Sídlo společnosti neslouží jako pobočka pro klienty. Vše s vámi rádi vyřešíme z pohodlí vašeho domova prostřednictvím výše uvedených kontaktů.

Bezručova 146/10

Plzeň 3, Vnitřní Město, 301 00

IČ: 06000134

DIČ: CZ06000134

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 34428 

© 2017 Strong energy s.r.o.